Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Agro-techweb.cz » Fórum Agro-techweb.cz




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 29 bře 2013, 21:04 
Offline

Registrován: 21 bře 2013, 19:05
Příspěvky: 3
dobrý den ,máte někdo zkušenosti s koupí zemědělské techniky ze zahraničí,třeba z Velké Británie ?


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 02 dub 2013, 21:14 
Offline

Registrován: 02 dub 2013, 17:09
Příspěvky: 3
Dobrý den, dovozy ze zahraničí se zabývám už delší dobu a pokud budete chtít, tak Vám můžu poradit. Dnes není problém přivézt jakýkoliv stroj v rámci evropské unie, kde nemusíme platit žádné clo. ;)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 03 dub 2013, 17:55 
Offline

Registrován: 21 bře 2013, 19:05
Příspěvky: 3
Dobrý den ,jen sem narazil na pár inzerátů z VB kde nabízejí traktory a jinnou techniku ,všechno skoro nové ,málo jeté a podezdřele levnéi doprava vycházela zhruba na 15 tísíc.No že by ve spojeném království bylo tak levně?Nemám stím žádné zkušenosti tak se zeptám a rád poučím.Od toho je tu Fórum 8-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 03 dub 2013, 20:53 
Offline

Registrován: 02 dub 2013, 17:09
Příspěvky: 3
Dobrý den, bacha na levné nabídky. Například stránky www.merlin-machinery.com je 100% podvod. Společnost nabízí stroje za 10% jejich hodnoty a nabízí dopravu za 400 euro. Jenom trajekt vyjde kamion na 30.000,- Kč a nejlevnější dopravu jsem měl za 65.000,- Kč bez DPH a to formou zpátečky a od osvědčeného dopravce. Částečná záruka je hledat inzeráty na agriaffairs, traktorpool, mascus apod. a vždy si porovnat cenu s ostatními nabídky. Pak je nejlepší si to prověřit buď přes zkušeného obchodníka anebo jet a stroj si prohlédnout. V anglii mám několik kontaktů na prodejce techniky anebo si to prověřuji přes znamého, který je prodejce JCB techniky a v anglii je skoro každý týden obchodně, protože to má přes kanál jen kousek. Pokud chcete, pošlete mi odkaz Vámi vybraného stroje na e-mail honzahek@seznam.cz a já Vám k tomu můžu napsat komentář.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 04 dub 2013, 19:39 
Offline

Registrován: 21 bře 2013, 19:05
Příspěvky: 3
Dobrý večer honzahek máš skvělý odhad,s tím Merlin-machinery to byla trefa do černého.Každopádně inzerát tříleté proximy,málo jeté za cenu u nás vyrachtané 7245tky stojí za podívání :roll:


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koupě zemědělské techniky
 Příspěvek Napsal: 07 dub 2013, 18:43 
Offline

Registrován: 02 dub 2013, 17:09
Příspěvky: 3
Dobrej, jo, ty ceny jsou tak lákavý že se tomu nechce věřit ;) . Známej na ně taky narazil a už tam chtěl jet pro malej traktorbagr JCB. Mě by se taky líbil ten Fastrac za 300.000, když jeho cena je přes 2,5 melounu. Hned bych tam pro to jel, kdyby to byla pravda. Našel jsem si, že jsou v obch.rej. jen 3 roky a taky už to vyšetřuje policie, protože už je tam přes 100 podvedených lidí. Vemou jen hotovost a už je pak nenajdete.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Obsah fóra » Agro-techweb.cz » Fórum Agro-techweb.cz


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz